MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 4787259
nr 478 7259
Skåp
1800-tal, 2-delat, färgskador, längd: 135, djup: 50, höjd: 195
Utrop:
100 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 6 augusti 2007
kl 17:44:26
400 kr
150 kr
250 kr
400 kr
1.000 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.100 kr
2.500 kr
7
3.100 kr